Resmi Twitter hesabında etkinliği ilan ederek çok kısa sürede büyük hit aldı.
 
Bilgi Linki: https://www.mexc.com/tr-TR/futures-activity/trading-competition

 

Gelin sizlerle beraber etkinliğe nasıl katılırız? Öğrenelim MEXC Vadeli İşlemler YarışmasıÖdül olarak Tesla Model 3 lüks otomobili kazanın50.000 USDT ödülü paylaşın!

 

 

3 Şekilde ödül kazanabilirsiniz.

En yüksek işlem hacmine sahip kullanıcı ödül olarak Tesla Model 3 kazanır!
USDT-M vadeli işlemler alım satımına katılın ve 30.000 USDT bonusu paylaşın!
20.000 USDT bonusu paylaşmak için arkadaşlarınızı alım satım yapmaya davet edin!
 

Yarışma Süresi

 

Kayıt Dönemi: 24.3.2022 10.00 – 28.3.2022 10.00 (UTC)

Alım Satım Dönemi: 25.3.2022 10.00 – 30.3.2022 10.00 (UTC)

 

Katılım Kriterleri

 

Pozisyonlarının toplamı 100 USDT değerinden büyük olan olan kullanıcılar yarışmaya kayıt yaptırabilir. Kayıt döneminde kaydolan kullanıcıların katılım yeterlilikleri alım satım döneminden önce incelenecektir. Kayıt döneminden sonra kaydolan kullanıcılar olursa, platform kayıtlı kullanıcıların yeterliliklerini sırasıyla inceleyecektir.

Vadeli işlemler hesabının toplam net değeri = cüzdan bakiyesi + gerçekleşmemiş kar ve zarar

 

 

 

Uygun İşlem Çiftleri

 

MEXC platformu tarafından sağlanan tüm USDT-M sürekli swaplarla işlem yapılabilir.

 

1. Ödül

 

Getiri Oranı Sıralama Yarışması, 30.000 USDT ödül havuzunu paylaşın!

Etkinlik sırasında, en az 10.000 USDT işlem hacmine sahip USDT-M sürekli vadeli işlemleri yapan kullanıcılar, kar oranına göre sıralanacak ve 30.000 USDT ödül havuzunu paylaşacaktır. Yerler sınırlıdır ve ilk katılanlar önceliklidir!

 

 

 

 

 

2. Ödül

 

En yüksek işlem hacmine sahip kullanıcı Tesla Model 3 kazanır!

Etkinlik süresi boyunca, toplam işlem hacminde birinci olan ve işlem hacmi 200 milyon USDT’den az olmayan kullanıcı Tesla Model 3’ün kilidini açacaktır (yalnızca bir otomobil)!

 

3. Ödül

 

20.000 USDT ödül havuzunu paylaşmak için arkadaşlarınızı alım satım yapmaya davet edin!

Katılım şartlarını karşılayan arkadaşlarınızı 10 USDT bonus almak için davet edin. Her kullanıcının bonusu 300 USDT’ye kadar yükselebilir. Davet edilen arkadaşlarınız ek olarak işlem ücretlerinde %10 indirimden yararlanabilir.

 

*Etkinliğe katılım şartlarının sağlanması için arkadaşlarınız, ilk defa vadeli işlem hesabı açıyor olmalı, KYC doğrulamasını tamamlamalı ve etkinlik süresince toplam 1000 USDT’den az olmamak kaydıya işlem hacmine sahip olmalıdır.

 

 

 

Hüküm ve Koşullar
 

1. Getiri oranı hesaplama formülü 1) Getiri Oranı = Getiri Oranı / (Hesabın ilk net değeri + Yarışma sırasındaki yatırım tutarı)

2) Getiri Tutarı = Hesabın nihai net değeri (gerçekleşmemiş kar ve zarar dahil, deneme fonu) — Hesabın ilk net değeri (gerçekleşmemiş kar ve zarar dahil, deneme fonu) + Yarışma sırasındaki yatırım tutarı – Yarışma sırasındaki çekim tutarı

 

 

2. Ödül dağıtım kuralları:

 

1) Getiri oranı yarışmasında, iki katılımcının getiri oranı açısından eşit olarak sıralanması durumunda, toplam işlem hacmi daha yüksek olan kullanıcı ödüllendirilecektir. Kullanıcılar ödüle hak kazanmak için en az 10.000 USDT işlem hacmine ulaşmalıdır.

2) Tesla otomobil ödülü, ürün sıkıntısı ve lojistik vb. sorunlar nedeniyle teslim edilemezse, platform resmi web sitesindeki fiyatlandırmaya uygun olarak ödülü eşdeğer USDT airdrop’una çevirecektir.

3) Bu yarışma ödülü, diğer vadeli işlemler alım satım ödülleriyle beraber alınamaz.

4) Bonuslar, USDT ödülleri ve fiziksel ödüller yarışmanın sona ermesinden itibaren 7 gün içinde verilecektir.

5) Getiri oranı yarışmasının en iyi 20 kullanıcısı ve Tesla otomobilinin kazananı ödüllerini almak için vadeli işlemler asistanıyla iletişime geçmelidir: Telegram: @mexcdm5.

Yarışma hakkındaki sorularınız için resmi vadeli işlemler grubuna katılabilirsiniz: https://t.me/MEXCFutures

 

3. Lütfen vadeli işlemler bonuslarının kullanımına dair kurallara ilişkin duyuru bağlantısını ziyaret edin.

 

Bonusları kullanmadan önce lütfen duyuruyu dikkatlice okuyun:

https://support.mexc.com/hc/tr/articles/360054434472

4. Etkinliğin nihai yorumlanması hakkı resmi olarak MEXC’ye aittir. Platform ödüle hak kazanan kullanıcıların KYC doğrulamasını tamamlamalarını talep etme hakkına sahiptir. Aynı IP adresi üzerinden çoklu hesaplar, sahte hacim yaratma ve diğer şüpheli dolandırıcılık eylemleri tespit edilirse, platform bu IP adresindeki tüm hesapların ödüllerini iptal etme hakkını elinde bulundurur.

5. Daha fazla etkinlik kuralı için, lütfen duyuruyu okuyun. Tüm etkinlik kuralları duyuruya bağlı olacaktır:https://support.mexc.com/hc/tr/articles/4611926356249