ANKARA'da yakalanan suç örgütü elebaşı Ayhan Bora Kaplan ile birlikte fotoğrafı olan M.Ş'nin ortağı A.F, Ayhan Bora Kaplan'ın Alanya ayağı mı ?
ALANYA AYAĞI VAR MI ?
Ankara’da 7 Eylül akşamı yapılan operasyonla yakalanarak gözaltına alınan ve çıkarıldığı mahkemece tutuklanan suç örgütü elebaşı Ayhan Bora Kaplan’ın birçok suçtan kaydının olduğu ortaya çıkmıştı. Ayhan Bora Kaplan’ın yasa dışı işlere ise 2007 yılında uyuşturucu ticareti yaparak başladığı ortaya çıkmıştı.
CEZAEVİNE GÖNDERİLDİLER

Suç örgütü elebaşı Ayhan Bora Kaplan , Ankara Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerince 7 Eylül akşamı Esenboğa Havalimanı'nda yurt dışına kaçmaya çalışırken yakalanmıştı. Gözaltına alınan Kaplan, emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildikten sonra irtibatlı olduğu belirlenerek gözaltına alınan 29 kişiden 15’i adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken, 14 kişi de tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

SUÇ ÖRGÜTÜNÜN ALANYA AYAĞI KİM ?

Türkiye'de son haftalarda organize suç örgütü kurmak suçlamasıyla aranan birçok şahsa yapılan operasyon sonrsında ilginç isimlerin olduğu ortya çıktı. Özellikle, Ankara’da 7 Eylül akşamı yapılan operasyonda, suç örgütü elebaşı olduğu gerekçeksi ile Ayhan Bora Kaplan’ın cezaevine gönderilmesinin ardından, Alanya'da eş zamanlı baskınlar yapılarak bazı şahıslar tutuklanmıştı. Yakalanan bu şahışların Ayhan Bora Kaplan ile bağlantılı olup olmadığı gizemini korurken, Alanya'lı öyle bir ismin Ayhan Bora Kaplan ile fotoğrafının ortaya çıkması ise bazı ŞÜPHELERi b raberinde getiriyor.

KİM BU GİZEMLİ ŞAHIS ?

ALANYA'da 15 Temmuz FETÖ darbesi sonrası tutuklanarak cezaevine gönderilen M.Ş'nin son yıllarda ekonomik olarak hızlı yükselişi ve dillere destan ŞAŞALI yaşantısı toplum tarafından şüphe uyandırmıştı. Hatta birçok vatandaşı TEFECİLİK yöntemi ile etkisi altına aldığı yönünde hakkında şikayetlerin olduğu M.Ş'nin ortağı olduğu konuşulan A.F'nin Suç örgütü elebaşı Ayhan Bora Kaplan ile yan yana fotoğraflarının ortaya çıkması ALANYA ayağı sorusunu akla getiriyor. Alanya'da M.Ş ve ortağı A.F'nin haklarında konuşulan bazı iddiaların , Ayhan Bora Kaplan ile birebir örtüşmesi ve fotoğraflarının da ortaya çıkması ile birlikte ALANYA ayağı sorusunu akla getiriyor...

Bu fotoğraf Alanya kamuoyunu hareketlendirdi... Fotoğraf kime ait ? İddialar doğru mu ?